Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Bunkeri kthehet nė Hotel me Zero Yje

Bunkeri kthehet nė Hotel me Zero Yje

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Bunkeri kthehet nė Hotel me Zero Yje on Tue Apr 27, 2010 3:50 pm

Quhet Hoteli “Null Stern Hotel” ose shqip, “Hoteli me Zero Yje”. Por e ēuditshmja qėndron nė faktin se ai ka qėnė njė ish-bunker kundėr sulmeve nukleare nė Zvicėr dhe tani ėshtė kthyer nė njė hotel. Kėto ditė ėshtė bėrė dhe inaugurimi i tij. Kanė qėnė binjakėt Patrik e Frank Riklin qė e bėnė kėtė transformim pas kėrkesės nė autoritetet lokale. Kostoja e njė nate do tė jetė 8 deri nė 16 euro.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum