Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Flluska e sapunit mė e madhe nė botė

Flluska e sapunit mė e madhe nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Flluska e sapunit mė e madhe nė botė on Tue Apr 27, 2010 3:52 pm


Sam Heath, i njohur mė mirė si "Sam Sam, burri i flluskės", vendosi rekordin botėror tė mė shumė personave tė futur brenda njė flluske tė vetme. Sam pėrdori njė shkop 7 metra tė gjatė pėr tė futur 19 persona brenda saj. Nė tė vėrtetė tė 19 personat ishin nxėnės shkolle, megjithatė flluska ėshtė njė ndėr mė tė mėdhatė tė krijuara ndonjėherė prej tij.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum