Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » PowerDirector Ultra 8

PowerDirector Ultra 8

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 PowerDirector Ultra 8 on Thu Apr 29, 2010 5:34 pm

PowerDirector Ultra Being a professional movie director is easy with PowerDirector 8 from Cyberlink. Simply capture your handycam HD footage and start editing on your computer with simple software features that make the whole process seamless. You'll find all sorts of ways to manipulate videos while getting support for the popular AVCHD, MPEG-2 HD and WMV-HD formats. Add thrilling special effects to your movie projects, including new particle effects that can react to direction and gravity. PowerDirector also provides magical editing tools that can automatically edit your video with stunning results or create professional looking image slideshows that sync with sound or music.235 MB | Rapidshare - Megaupload

Download PowerDirector Ultra 8

Download PowerDirector Ultra 8 Rapidshare

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Download PowerDirector Ultra 8 Megaupload

[You must be registered and logged in to see this link.]

Download PowerDirector Ultra 8 Hotfile

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum