Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Movie Edit Pro 15 PLUS

Movie Edit Pro 15 PLUS

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Movie Edit Pro 15 PLUS on Thu Apr 29, 2010 5:35 pm

MAGIX Movie Edit Pro 15 Plus is a complete solution for cutting and editing video. In just 3 simple steps, use your own recordings to create movie projects with professional captions, impressive special effects, and the right background music then burn them onto DVD or Blu-ray Disc. It allows you to import your recordings. You can edit your videos qucikly and easily: The integrated cutting automation transforms your recordings into professional movies automatically, including captions, transitions, effects, and music. Version 15 adds MutliCam editing (for 2 cameras), animated menus for Blu-ray Discs, 3D presets for realistic 3D title effects, native AVCHD editing, simplified effects control, flexible user interface.

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum