Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Counter-Strike 1.6 Final Xtreme Edition Second Release

Counter-Strike 1.6 Final Xtreme Edition Second Release

Go down  Message [Page 1 of 1]

Counter-Strike 1.6 Final Xtreme Edition Second Release 2009
PC Games | English | CounterStrike Team | 2009 | 456 MB
Genre: Modern First-Person Shooter


In this version of Counter-Strike, tried to squeeze out the maximum that could squeeze out of the engine Half-Life 1 as a texture, sound, and on modellingu.

Information:
- Does not require installation
- Are the best work
- Fully in Russian
- Approximately 170 cards
- Completely changed the game physics
- Graphics game closer to reality in all
- Completely changed the game main menu
- Changed the model and texture of the hands
- Changed player models, weapons
- Reworked the interface of the game
- Fixed and also added new, more realistic sounds
- Fixed some bugs in the game engine
- Removed a bug on some computers does not allow to connect to the servers (steamclient, steamclient2)
- Fixed a bug when running dedicated server
- There are many more and much ... Just download and see for yourself!

System requirements:
Pentium 1000MHz, 64MB VIDEO, 256Mb RAM
Code:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum