Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Advanced SystemCare Pro v3.5.1.707

Advanced SystemCare Pro v3.5.1.707

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Advanced SystemCare Pro v3.5.1.707 on Thu Apr 29, 2010 8:33 pm

Advanced SystemCare Pro v3.5.1.707 | 7.1 MB


Advanced SystemCare PRO Edition The Worlds Top System Utility for Superior PC Health. Advanced SystemCare PRO (formerly Advanced WinodwsCare Professional) provides an always-on, automated, all-in-one PC Healthcare Service with anti-spyware, privacy protection, performance tune-ups, and system cleaning capabilities. This powerful and award-winning precision tool fixes stubborn errors, cleans out clutter, optimizes internet and download speeds, ensures personal security and maintains maximum computer performance automatically.

Features:

Designed for the latest Windows system environment. Gives your PC better speed and reliability
Powerful Hard Drive Defrag and Optimization
Next-generation Registry Deep Clean and Optimization
Automated Working in the Background
Defends PC Security with Extra Protection
Quick and Extensive Clean-up for Hard Drives
Keeps Your PC Running at Peak Performance
Fixes Multiple System Errors

What's new?

+ Updated Internet Booster
+ Improved Turbo Boost
* Fixed general bugs


Code:
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum