Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Intein Fjalor 2005 Retail (final crack update)

Intein Fjalor 2005 Retail (final crack update)

Go down  Message [Page 1 of 1]

Intein Fjalor 2005 Retail

(final crack update)
Programi kompjuterik qe integron gjuhen Shqipe - gjuhen me te vjeter ne Europe me 4 nder gjuhet me te rendesishme ne Bote - Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht dhe Italisht. Fjalori integrohet me 2 nga programet me te perdorshem nga ju - MS Word dhe Internet Explorer - per t'jua ofruar perkthimin ne Shqip pikerisht aty ku del nevoja per te!


Code:
Lloji..............: Application
Platforma.......: Windows
Me shume Info: [You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrojtja .......: Trial

Lloji i crakimit..: Retail program
Autor.............: Gabeli
Krijuar me.......: 28 Qershor 2008
Ndryshe krakimi i meparshem tani eshte e mundur qe:
Te shikohen fjalet qe shkruhen ne kutine e kerkimit (searchbox)
Te monitorohet dopjo kliku dhe clipboard
Pra tashme ju keni mundesine qe ta perdorni programin ne 100% te funksioneve te tij
njesoj sikur ta kishit blere ate

C'instaloni nga komjuteri nese keni ndonje version te meparshem te ketij fjalori,pastaj
filloni instalimin e programit dhe ndiqni instruksionet.

Shkarko Intein Fjalor 2005 Retail (final crack update) (size 17 MB)

Code:
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum