Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Real-DRAW Pro v5.2.1

Real-DRAW Pro v5.2.1

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Real-DRAW Pro v5.2.1 on Thu Apr 29, 2010 8:38 pm

Real-DRAW Pro v5.2.1 Portable | 36.5 MB


Real-DRAW Pro happily combine vector, 2D, 3D and bitmap editing in one drawing package. It seamlessly moves from one form to another, eliminating time-consuming conversion operations and the need for multiple drawing packages.

Features:
* Multidocument interface with dockable bars
* Flexible, non-destructive, always editable editing
* Create never before seen realistic or Natural media graphics
* 3D lighting system
* Robust project simplification using Packages
* Export to Adobe Photoshop with separate layers
* Design interactive web pages using CSS
* Scalable Megarender technology can produce multi-mega Pixels output even from small few-hundred pixel canvas.


Code:
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum