Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Kėndon shtatė ditė pa pushim

Kėndon shtatė ditė pa pushim

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kėndon shtatė ditė pa pushim on Mon May 03, 2010 9:50 pm

Wankhede ka kėnduar njė javė pa ndėrprerje, duke dashur tė futet nė librin e rekordeve botėrore Guinness.

Siē shkruajnė mediat indiane, inxhinieri tridhjetekatėrvjeēar nga Mumbai ka filluar tė kėndojė nė njė qendėr tregtare me 20 prill nė orėn 12:23, ndėrsa ka pėrfunduar kėndimin e tij mė 27 prill nė orėn 12:26.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum