Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Lojėrat e kompjuterit tė maskuara si Excel dhe Word mirėprit

Lojėrat e kompjuterit tė maskuara si Excel dhe Word mirėprit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lojėrat e kompjuterit tė maskuara si Excel dhe Word mirėpriten me sukses nga punonjėsit e zyrave

Lojėrat e kompjuterit tė maskuara si dokumente Excel dhe Word, tė cilat lejojnė punonjėsit e zyrave tė shpėrdorojnė kohėn pa tėrhequr vėmendjen e shefave tė tyre, po rriten nė ueb.

Kompleti i lojėrave “tė fshehura” ėshtė frymėzuar fuqishėm nga pasazhet e hershme dhe titujt e PC, por janė luajtur kundra sfondit tė atyre qė shfaqen si aplikacione zyre origjinale.

Nė njė lojė, tė quajtur “Udhėheqje” (Leadership), lojtari duhet tė udhėheqė njė anije kozmike midis dy vijave tė njė grafiku.

Njė tjetėr pėrfshin shkatėrrimin e blloqeve tė sė njėjtės ngjyrė para se muri me grafikė shufrash tė mbushė ekranin, njėsoj si loja kult Tetris.

Njė lojė e tretė “Shkatėrrim” (Breakdown) ka prejardhjen nga klasikja e Atarit “Shpėrthimi” (Breakout) – por me tullat tė zėvendėsuara nga tekste tė shkėputura korporate. Fjalėt e theksuara dhe tė pjerrėta duhet tė goditen dy herė qė tė zhduken.

Lojėrat Flash, tė cilat hapen miqėsisht me dritare kėrcyese, janė tė mundshme tė luhen nė faqen ueb CantYouSeeImBusy.com (NukEShehQėJamIZėnė pikė kom), e cila ėshtė zhvilluar nga katėr programues nė Holandė.

Njė numėrues nė faqe pėrllogarit se lojėrat tėrheqėse i kanė kushtuar tashmė ekonomisė botėrore mė shumė se 4,5 milionė euro humbje orė pune (Numėruesi pėrllogarit kohėn e harxhuar pėr tė luajtur nga vizitorėt, me pagė mesatare vjetore 31.500 euro, dhe shton totalin e tyre kostos sė ekonomisė botėrore.)

Njė njoftim nė faqen ueb shkruan: “Le ta pranojmė; ne tė gjithė duam tė ēlodhemi tani dhe gjithmonė, por prapėseprapė duam qė tė dukemi profesionistė apo tė zėnė.

“Pėr kėtė arsye lojėrat nė NukEShehQėJamIZėnė pikė kom janė skicuar nė mėnyrė qė askush tė mos shohė se ju po luani. Nė fakt, shefi juaj dhe kolegėt do tė mendojnė se ju po punoni mė shumė se kurrė.”


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum