Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Hyrje » rregullat » Rregullat

Rregullat

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rregullat on Thu Jun 21, 2007 4:58 pm

Admin i wWw.ForumiJone.Net

01.Te gjithe vizitoret qe duan te futen ne kete forum e te shofin postimet qe jane bere si dhe te bejne postimet e tyre ne fillim duhet te regjistrohen.Ne rast te kundert nuk mund te shikojne dot permbajtjen e forumit.

02. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...(nje veprim i tille i perseritur disa here mund te rezultoje ne ndalimin e hyrjes ne forum). Per tu shprehur me lirshem ju jepet mundesia te bisedoni ne forumin: Bised e Lir?

03. Informacioni i dhene brenda ne forum i perket forumit dhe cdo anetar ka pergjegjesi mbi cka shkruhet nen emrin e tij ne forum.

04. Emri qe ju do te zgjidhni per tu rregjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjale te tjera te cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet

05. Gjuha zyrtare ne forum eshte shqipja. Anglishtja Gjermonishtja, dhe italishtja mund te perdoren pjeserisht. Brenda forumit do te kete disa tema te vecanta ku ju mund te shpreheni ne keto gjuhe. Gjuhe te tjera nuk lejohen. Dhe perdorimim i gjuhes sllave eshte rrepesisht i ndaluar.

06. Rreklamat e gjera dhe te paautorizuara ne forum jane te ndaluara. Dicka e tille do te rezultoje ne fshirjen ose editimin e mesazhit.

07. Temat duhen te postohen ne vendet e duhura, dhe persritjet e shpeshta te gabimeve me postime do te bje deri tek largimi i antarit nga forumi!

08. Administratorėt e kėtij forumi nuk mbajn as njė pėrgjegjsi nėse ju bėni ndonjė dėm nga ato qė i keni mėsuar nė kėtė forum.

09. Nėse ju regjistroheni nė kėtė forum dhe njė kohė tė gjat nuk postoni fare, athere shihet se interesat e juaja jan kunėr kėtij forumi dhe ju do tė pėrjashtoni nga ky forumkjo tregon qe ju nuk keni inters per kete forum.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » Hyrje » rregullat » Rregullat

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum