Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » ImageBadger Deluxe 4.947

ImageBadger Deluxe 4.947

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 ImageBadger Deluxe 4.947 on Thu May 06, 2010 5:08 pm

ImageBadger Deluxe - software for processing images. With this program you can convert images into specified formats, while adding a variety of effects. The program has a huge range of filters that will help bring it (more than 40 filters), supports a massive image processing, more than 150 graphic formats.

Supported formats: AFP, ANI, AWD, BMP, CAL, CIN, CIT, CLP, CMP, CRW, CUR, CUT, DCR, DJV, ECW, EMF, EXF, FAX, FIT, FLC, FLI, FPX, GIF, HGL , ICA, ICO, ICON, IFF, IMG, ITG, JPEG, JPG, JTF, KDC, LMC, LV, MAC, MSP, PBM, PCD, PCX, PGM, PICT, PNG, PPM, PRN, PRT, PSD, PSP , PSPIMAGE, PTK, RAS, RTF, SCT, SFF, SGI, SID, SMP, TFX, TGA, TIF, TIFF, TIFX, WBMP, WFX, WMF, WMZ, WPG, XBM, XPM, XWD in any format from this list : ANI, AWD, BMP, CAL, CIN, CMP, CUR, CUT, Copy to Clipboard, EMF, EPS, FAX, FLC, GIF, ICA, ICO, IFF, IMG, ITG, JPG, MAC, MSP, PBM, PCT , PCX, PGM, PNG, PPM, PSD, PSP, RAS, RAW, SCT, SFF, SGI, SMP, TGA, TIF, TIFX, WBMP, WFX, WMF, WPG, XBM, XPM, XWD

Program features:
• Converting images.
• Preview.
• Function to save / load the image.
• Ability to copy the image to the clipboard.

Language: English
OS: Windows XP/Vista/7[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum