Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Sė shpejti nė shitje Ipad 3G

Sė shpejti nė shitje Ipad 3G

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sė shpejti nė shitje Ipad 3G on Thu May 06, 2010 7:48 pm

Apple fillon me shitjen e versionit 3G tė kompjuterit tė saj tablet iPad, por vetėm pėr blerėsit nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės...
...Apple ka publikuar datėn e fillimit tė shitjes sė tabletit iPad me funksionalitetin 3G pėr blerėsit nė SHBA. Sipas tė dhėnave zyrtare, shitja fillon mė 7 maj, e ata tė cilėt kanė porositur versionin 3G do tė mund tė merrnin pajisjet e tyre qysh nė fund tė kėtij muaji.

Po ashtu gjatė majit, respektivisht tri ditė pas lansimit nė treg tė iPad 3G, Apple do tė publikojė edhe ēmimet e tabletit pėr tregun ndėrkombėtar.

Siē iu kemi njoftuar disa herė nė portalin tonė, pėr shkak tė interesimit tė jashtėzakonshėm pėr kėtė pajisje nė SHBA kompania ka shtyrė fillimin e shitjes sė iPad nė pjesėn tjetėr tė botės, prandaj nė vend qė tė interesuarit nė vend tė fundit tė e kėtij do tė duhet tė presin fundin e muajit tjetėr pėr tė futur nė duart e tyre kėtė pajisje tė dėshiruar.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum