Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Televizori dėmton intelektin e fėmijėve

Televizori dėmton intelektin e fėmijėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Televizori dėmton intelektin e fėmijėve on Thu May 06, 2010 7:49 pm

Sa mė shumė televizor tė shikojnė, aq mė tė mėdha janė gjasat qė tė vegjlit tė shkojnė keq nė shkollė dhe tė mos kenė shėndet tė mirė nė moshėn 10 vjec.
Kėshtu thotė njė studim i kryer tek 1300 fėmijė nga universitetet e Miciganit dhe Montrealit, sipas tė cilit pasojat negative janė verifikuar tek fėmijėt e rritur.

Sipas studimit, performanca nė shkollė e fėmijėve ka qenė shumė e keqe dhe konsumimi i ushqimeve tė kėqija i lartė.

Ekspertėt u sugjerojnė prindėrve qė t’u lejojnė fėmijėve tė tyre tė shohin programe me cilėsi tė lartė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum