Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » BlackBerry Laptop, BlackPAD

BlackBerry Laptop, BlackPAD

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 BlackBerry Laptop, BlackPAD on Thu May 06, 2010 8:06 pm

Njė thashetheme nga njė burim jo i largėt me kompaninė, ka shpalosur se BlackBerry mund tė jetė duke punuar nė tabletin e tyre tė vet tė tipit iPad, tė koduar me emrin Blackpad.

Blackpad supozohet se do tė jetė mė i hollė dhe mė i vogėl se iPad, me njė ekran 8.9 inē, dhe do tė punojė me njė sistem tė plotė operativ Blackberry, dhe pėr momentin ėshtė duke u zhvilluar nga RIM.

Blackpad nuk pritet qė tė lansohet gjatė kėtij viti, por detajet e para publike do tė bėhen nė WES 2011, thuhet nė BBleaks.

Por mos harroni se tani pėr tani ēdo gjė ėshtė ende pjesė e thashethemeve dhe spekulimeve.

Imazhi qė po shihni ėshtė njė shprehje artistike e njė dizajneri, rreth asaj se si mund tė duket BlackPad.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum