Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Postimi ne Facebook, anulon misionin ushtarak

Postimi ne Facebook, anulon misionin ushtarak

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Postimi ne Facebook i te dhenave sekrete te nje misioni ushtarak te ushtrise izraelite prej nje ushtari pjesemarres ne te, ka detyruar komandantin e misionit te urdheroje anulimin e tij.

“Te merkuren do ta pastrojme. Te enjten arrestime dhe te premten me ndihmen e Zotit do te jemi ne shtepi”, thuhej ne profilin e nje ushtari izraelit, emri i te cilit nuk behet publik, referuar misionit ne nje fshat palestinez.

“Komandanti i divizionit pas njoftimit prej ushtareve te tjere te kompanise vendosi anulimin e operacionit, pasi informacioni i bere publik mund te demtonte sigurine e trupave pjesemarrese ne mision”, thuhet ne deklaraten e forcave te mbrojtjes izraelite.

Menjehere pas kesaj, postimi ne Facebook u fshi, nderkohe qe ushtari u denua me 10 dite burg, si dhe largua nga batalioni. Gjithashtu iu hoq e drejta per te marre pjese ne misione ushtarake.


View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum