Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » YoutubeGet 5.7 Portable

YoutubeGet 5.7 Portable

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 YoutubeGet 5.7 Portable on Sun May 09, 2010 6:33 pm

YoutubeGet 5.7 Portable | 7.26 Mb

YoutubeGet is an all-in-one software designed to make quick and easy work to download Youtube videos and convert them. Offering a multitude of methods to acquire the video, this application has all the power you need while still remaining small and easy to use. After downloading videos it will auto convert FLV files to MP4, 3GP, AVI, WMV, MOV etc. Soon, you can see youtube videos on your MP4 or Cell phone.

YoutubeGet Benefits & Features:
�Download Youtube Videos to Cell Phone
�YoutubeGet will auto convert Youtube Videos to 3GP Cell Phone Format, then you can see all youtube videos on your Cell Phone!
�Download Youtube Videos to iPod
�You can download youtube videos and save them as iPod MOV or MP4 format, and play them anywhere!
�Download Youtube Videos to PSP
�After playing games on your PSP, would you like to see some cool videos? YoutubeGet will download youtube videos and save them as PSP format!
�Download Youtube Videos and Burn to a CD/DVD
�Download youtube videos and save as AVI or WMV. It is much easier to burn these funny videos to a CD/DVD by this two formats.
�Clipboard Monitor Helps You to Download Youtube Videos Much Easier
�YoutubeGet monitors your Clipboard all the time. when you are copying a Youtube Video URL, immediately the Add New Download window will auto pop up.
�FLV Converter (Free in YoutubeGet V4 Suite)
�You can convert your local FLV files to AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4 etc by YoutubeGet FLV Converter for FREE! You Save $29.95 !
�Youtube Browser
�Search Youtube Videos and Preview them before downloading.


Download


linku i fshehur
posto dicka per ta pare

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum