Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Bigasoft iPhone Ringtone Maker v1.7.2.3686

Bigasoft iPhone Ringtone Maker v1.7.2.3686

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Bigasoft iPhone Ringtone Maker v1.7.2.3686 on Wed May 12, 2010 2:37 pm

Bigasoft iPhone Ringtone Maker v1.7.2.3686 | 6.75 Mb


Bigasoft iPhone Ringtone Maker is an easy-to-use iPhone ringtone creator which helps you easily convert music like MP3 to iPhone ringtone M4R, even create iPhone ringtone M4R from your personal music/movie collection including WMA, M4A, WAV, MP3, RA, AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP and so on, and transfer the new created ringtone to iPhone via USB cable for you automatically.Bigasoft iPhone Ringtone Maker can help you clip any music and video segment you like as your unique iPhone ringtone. You can assign a specific iPhone ringtone to individual contacts in your iPhone, or choose the new made iPhone ringtone to play as an alarm.linku i fshehur posto dicka per ta pare

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum