Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Easy Google Maps Downloader 3.59 Portable New

Easy Google Maps Downloader 3.59 Portable New

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Easy Google Maps Downloader 3.59 Portable New on Wed May 12, 2010 2:41 pm

Easy Google Maps Downloader 3.59 | 1.9 MB

Easy Google Maps Downloader is a tool that can automatically download the Google Maps images to your PC. It can download the small tiles and save them to your hard disk, including the normal maps, satellite maps and terrain maps. After downloading, you can view the maps offline by its tool Maps Viewer, or you can combine the small images into one big map image. If you want to make a map of your city by yourself, it is very useful for you.

After downloading, you can view the maps offline by its tool , Maps Viewer, or you can combine the small images into one big map image. If you want to make a map of your city by yourself it is very useful for you!

Download:
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum