Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Portable ScreenHunter Pro 5.1.763

Portable ScreenHunter Pro 5.1.763

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Portable ScreenHunter Pro 5.1.763 on Wed May 12, 2010 2:44 pm

Portable ScreenHunter Pro 5.1.763 | 6.9Mb

ScreenHunter Pro - a program for capturing, processing and editing images. The pride of its authors, apparently, is a unique feature not even get pictures of individual windows, but only certain objects in them.Not unique, but are relatively rare feature - capture text. It is useful if the standard method for isolating and copying does not work. The program also incorporated a graphical editor and the ability to receive images from a scanner.

Other options:
- Save images in different formats
- Send screenshots to an e-mail
- Capture video
- Capture DirectX and screen savers
- Screen Capture MS-DOS programs
- Automatically add a border to screenshots and the watermark
- All created screenshots are placed in separate windows
- Capture pictures from web-pages and long documents with scrolling
- Ability to receive images from a scanner
- Can automatically adjust the level of transparency
- The program is integrated graphics editor..
Portable ScreenHunter Pro 5.1.763
[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum