Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Menaxheri shkarkohet nga puna se e ka gruan pornostar.

Menaxheri shkarkohet nga puna se e ka gruan pornostar.

Go down  Message [Page 1 of 1]

Scott Janke, njė drejtues i administratės sė Fort Myers, nė Florida, nuk e ka tradhtuar gruan. As nuk ka pasur marrėdhėnie me ndonjė prej bashkėpunėtoreve tė tij. Jo, thjesht ėshtė martuar. Vetėm se ka zgjedhur njė bashkėshorte me njė punė shumė tė veēantė. E prandaj ėshtė shkarkuar. Janke, menaxher i komunės sė Fort Myers, qytezė e vogėl me 6500 banorė nė SHBA, ėshtė martuar vjet me gruan e jetės sė tij. Megjithatė, detyra e tij si funksionar ėshtė hedhur menjėherė nė erė. Shkaku ėshtė fakti qė e shoqja, e cila quhet Anabela Mota, ka njė punė si pornostar. E pasi ky lajm ka mbėrritur nė veshėt e kryebashkiakut dhe tė pėrbėrėsve tė kėshillit komunal, Jankes iu desh tė linte punėn. Ka pasur njė mbledhjeje urgjente, nė tė cilėn ėshtė marrė nė shqyrtim vetėm ēėshtja e Janke dhe ndėrprerja e marrėdhėnies sė punės me tė. “Fundja, ai nuk ka bėrė asgjė ilegale, ka shtuar kryebashkiaku, por, pėrderisa kemi projekte tė rėndėsishėm nė kantier, s’mund tė lejojmė qė asgjė tė na shkojė keq”. Janke mund tė ngushėllohet vetėm me faktin se paga e tij do tė jetė e garantuar edhe pėr 6 muajt e ardhshėm. Gjithsesi, ai ka nisur biseda me avokatė, pėr tė vlerėsuar mundėsinė nėse ia vlen tė ngrihet padi. Njė gjė, megjithatė, ėshtė e sigurt: asgjė nuk e ndaj nga Anabela Mota, e njohur nė arenėn e filmave pėr tė rritur, si «Jazella Moore». “S’kemi arsye pėr t’u turpėruar. Tani dėshirojmė vetėm tė qėndrojmė nė paqe me tre fėmijėt tanė”, ka deklaruar ēifti.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum