Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Princesha e Japonisė ka frikė tė shkojė nė shkollė

Princesha e Japonisė ka frikė tė shkojė nė shkollė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Mund tė duket e pabesueshme por ėshtė e vėrtetė, princesha e Japonisė nuk ka shkuar nė shkollė gjatė kėsaj jave pėr arsye se ajo u trembet “tė fortėve” tė klasės.

Sapo ėshtė dhėnė ky lajm, ai ka habitur mbarė opinionin publik japonez. Media japoneze ka raportuar ditėn e premte se princesha 8-vjeēare, Aiko Tshinomiya, stėrmbesa e perandorit tė Japonisė, Akihito, nuk ka shkuar nė shkollė pėr disa ditė ngaqė u frikėsohej disa nxėnėsve tė cilėt e kishin kėrcėnuar autoritetin e lartė mbretėror.

Sipas mediave japoneze kanė qenė kujdestarėt e princeshės sė frikėsuar tė cilėt kanė dhėnė lajmin befasues se Aiko Tshinomiya ishte kėrcėnuar nga disa nxėnės tė klasės sė saj se ajo do tė rrihej, por arsyet ende nuk janė tė qarta.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum