Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Qyteti ndryshon emrin nė Google

Qyteti ndryshon emrin nė Google

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Qyteti ndryshon emrin nė Google on Thu May 13, 2010 1:55 pm

Nė zemėr tė Kansasit, nė Shtetet e Bashkuara gjendet njė qytezė e cila ka vendosur tė ndryshojė emėr dhe tė quhet Google, tė paktėn pėrkohėsisht.

Kryebashkiaku i Topekas, Bill Bantėn, zgjodhi kėtė emėr pėr muajin mars, me shpresėn se motorri gjigand i kėrkimit nė internet, ta zgjedhė pėr programin pilot tė pėrhapjes sė rrjetit tė ri, 100 herė mė tė shpejtė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum