Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Kėrkon online vajzėn e trenit

Kėrkon online vajzėn e trenit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kėrkon online vajzėn e trenit on Tue May 18, 2010 5:53 pm


E ka parė vetėm njė hėrė nė tren nga Cardiff-i nė Bristol nė orėn 7 tė mbrėmjes tė 6 majit tė shkuar, dhe nga atėherė Keir Moffatt nuk arrin ta harrojė “vajzėn me rrethin blu”.
Tė dy kishin shkėmbyer disa fjalė, por 26 vjeēari, i turpshėm, nuk ka patur kurajon tė shkojė mė tej duke i kėrkuar emrin apo numrin e telefonit.

Kėshtu qė ajo ėshtė zhdukur me tė zbritur nė stacion, duke e lėnė tė riun me keqardhjen e njė rasti tė humbur.

Nga kėtu ka lindur ideja e hapjes sė njė faqeje nė Facebook pėr t’u pėrpjekur tė gjejė “Mistery Train Girl”.

Nė mė pak se njė natė, kanė mbėrritur mė shumė se 1 mijė kėrkesa pėr kontakt, qė sot kanė shkuar nė thuajse 14 mijė, me mesazhe mbėshtetėse dhe urime nga ēdo anė e botės, nga SHBA-tė nė Lindjen e Mesme.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Kėrkon online vajzėn e trenit on Wed May 19, 2010 9:11 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
hhhhahahha

View user profile

3 Re: Kėrkon online vajzėn e trenit on Sun May 23, 2010 12:17 am

hahahhhahah
i fiksu komplet eeeeeeeeeeeeee

ska guxim me i fol
por ne facebook ban namin
ahahaha


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum