Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ipad, versioni prej ari 150 mijė euro

Ipad, versioni prej ari 150 mijė euro

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ipad, versioni prej ari 150 mijė euro on Tue May 18, 2010 5:56 pm


Njė strukturė nė ar tė plotė dhe diamantė mė shumė se 25 karatėsh: ky ėshtė versioni i ri i iPad i propozuar nga Stuart Hughes, guruja anglez i arit.
Modeli, nė edicion tė limituar (vetėm 10 pjesė), do tė jetė nė shitje pėr 130 mijė stėrlina, rreth 150 mijė euro.

Do tė jetė mė shumė se 2.1 kilogramė dhe do tė jetė nė ar edhe logoja e Apple, njė mollė me 53 diamantė tė pastėr.

Nė faqen e tij “stuarthughes.com”, Hughes propozon edhe njė “MacBook Air” nė platin me 140 mijė stėrlina dhė njė nė ar 24 karatsh pėr 220 mijė stėrlina.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Ipad, versioni prej ari 150 mijė euro on Wed May 19, 2010 9:13 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
po re po ipod 150 mije euro po e bleva une ate po u bofsha si ipad me aq leke martohem 10 here hahhahahahhahahh

View user profile

3 Re: Ipad, versioni prej ari 150 mijė euro on Sun May 23, 2010 12:18 am

une po tek kem ndonje biznes pse jo ??

sikur bleu Ferrarrin me emrin e vet ene une ashtu do e bleja me emrin tim
ne vend te microsoft apo apple apo cfaredo te ishte emrin im
hahahah

kuptohet qe sdo e blej kurrre


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum