Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » ‘Tjetėrsohet’ 50 Cent

‘Tjetėrsohet’ 50 Cent

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 ‘Tjetėrsohet’ 50 Cent on Fri May 28, 2010 9:13 pm


Reperi 50 Cent ka humbur rreth 25 kilogramė peshė nė njė dietė tė lėngėt, pėr tė luajtur rolin e njė njeriu qė vuan nga kanceri nė filmin “Things Fall Apart”.
50 Cent ka humbur peshėn vetėm nėntė javė pasi hoqi dorė nga tė gjitha ushqimet pėr t’iu pėrmbajtur njė regjimi, nė mėnyrė qė tė luajė rolin e njė lojtari tė futbollit amerikan qė vuan nga kanceri, nė filmin e lartpėrmendur.
Fotografi shokuese janė postuar nė ueb faqen zyrtare tė 50 Cent qė humbi peshė, ndėrs anė njė komunikatė thuhet: “50 Cent ka humbur shumė peshė pėr filmin e tij tė ardhshėm ‘Things Fall Apart’. Nė kėtė film 50 Cent luan rolin e lojtari tė futbollit amerikan qė vuan nga kanceri”.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum