Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Kishin njėjtin emėr e mbiemėr, takohen dhe martohen

Kishin njėjtin emėr e mbiemėr, takohen dhe martohen

Go down  Message [Page 1 of 1]


Tė dy protagonistėt e kėtij lajmi u takuan nė Facebook dhe janė bėrė miq, sepse kishin tė njėjtin emėr e mbiemėr.
Ajo, Kelly Hildebrand jeton ne Florida, ndėrsa ai, Kelly Hildebrand
jeton nė Teksas dhe u takuan rreth tre muaj mė parė, ndėrsa tani kanė
vendosur tė martohen. Gjithēka nisi me takimin e parė kur ajo kėrkoi
adashin e saj nė rrjetin shoqėror Facebook.
Kėrkova mos kishte Kelly Hildebrand tė tjerė, por ai ishte i vetmi.
Mė pas, pashė foton e tij tė profilit dhe gjėja e parė qė mendova
ishte: Eh, jo keq!”, ka thėnė vajza.Dhe me sa duket, edhe djaloshi me
emrin Kelly, ėshtė intriguar menjėherė nga kjo gjė.
Gjėja e parė qė kam shkruar ishte: Pėrshėndetje, ne kemi tė njėjtin emėr, ėshtė goxha kėndshėm”, tregon ai.

View user profile http://www.forumijone.net
interesante shume kjo


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum