Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Google heq kompjuterat Windows nga zyrat

Google heq kompjuterat Windows nga zyrat

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Google heq kompjuterat Windows nga zyrat on Fri Jun 04, 2010 11:52 am

Vendimi pėr tė kaluar tek sistemet e tjerė operativė (Mac i Apple ose Linux) ėshtė marrė nė janar, pas sulmit piraterik qė nisi nga Kina.


Google po heq kompjuterat me sistem operativ Windows nga zyrat e saj nė njė lėvizje qė synon tė limitojė rreziqet e sulmeve informatike.

Lajmin e ka bėrė tė ditur “Financial Times”, qė i referohet deklaratave tė disa punonjėsve tė kompanisė.

Vendimi pėr tė kaluar tek sistemet e tjerė operativė (Mac i Apple ose Linux) ėshtė marrė nė janar, pas sulmit piraterik qė nisi nga Kina.

Kjo masė mundet qė realisht t’i japė fund pėrdorimit tė Windows nė selitė e Google, qė numėron mė shumė se 10 mijė tė punėsuar nė botė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum