Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Rusi bėhet baba nė moshėn 89 vjeēe

Rusi bėhet baba nė moshėn 89 vjeēe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rusi bėhet baba nė moshėn 89 vjeēe on Thu Jun 10, 2010 1:08 pm


Rusi Aramais Nazarov (89 vjeē) thotė se ėshtė nė qiellin e shtatė prej se i lindi djali javėn e kaluar. “Sot ėshtė dita mė e lumtur e jetės sime. Mjekėt thonė se djali im ėshtė hero i vogėl. I ngjan bashkėshortes”, thotė babai krenar.
Bashkėshortja e tij Eugene (35 vjeēe) dhe djali Artem janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore. Aramais mezi pret t’i dėrgojė nė shtėpi tek gjyshja Lidija (64 vjeēe), nusen e cila ėshtė mė e re se ai.

Ai tashmė ka blerė pelenat pėr Artemin. “Kemi njė familje normale. Nuk e ndjej fare dallimin nė moshė. Artemi ynė ka babanė mė tė mirė nė botė”, thotė Eugene.

Duke dalė nga spitali bashkėshorti e priti me njė buqetė lulesh tė kuqe. Dhurata ēiftit i dėrguan edhe ministri i Shėndetėsisė dhe kryetari i qytetit duke i premtuar se ēiftit do t’ia dhurojnė edhe njė banesė, sepse momentalisht ata jetojnė nė njė banesė njėdhomėshe, ku jeton vajza e tyre 12 vjeēe dhe djali i tij 17 vjeē nga martesa e parė.

Me ta jeton edhe nėna e Eugenias dhe tash edhe djali i vogėl Artemi.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum