Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Video-lojera FIFA ne Facebook

Video-lojera FIFA ne Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Video-lojera FIFA ne Facebook on Thu Jun 10, 2010 1:09 pm

Video-lojėra mė e re nė kuadėr tė serisė FIFA ėshtė paraqitur nė rrjetin shoqėror Facebook nė vend tė konzolave tė lojėrave.
Popullariteti i lojėrave nė mediet shoqėrore ėshtė rritur gjatė pesė vjetėve tė fundit me ē’rast rreth 250 milionė lojtarė global kyēen nė lojėra tė ndryshme ēdo muaj.
Lojėrat e mėhershme FIFA pėr konzola janė shitur pėr rreth 35 euro, por loja me emrin FIFA Superstars luhet pa pagesė online. Nė fakt, futbollistėt tė cilėt pėrbėjnė ekipin e secilit prej lojtarėve blihen nė paketa qė kushtojnė prej 1 deri nė 2 euro pėr paketė.
Lojtarėt i pėrballin ekipet e tyre me ekipet tjera tė cilat u takojnė miqve tė tyre nė Facebook. Me vazhdimin e turnirit, secili lojtar fiton pikė tė cilat mund tė shfrytėzohen pėr blerjen e lojtarėve tjerė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum