Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Diskutime » Thenie » ...............

...............

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 ............... on Mon Jun 25, 2007 10:56 pm

niku

niku
Admin
Admin
Nuk ka goca te pakapshme por ka djem budallenj

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net

2 Re: ............... on Wed Jun 24, 2009 3:45 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
bukur e ke thene niku
ja edhe disa shprehje nga une
1-Asgje nuk eshte me tronditse dhe pikelluese se lotet e nje vajze qe qan per dashurin e humbur.
2-Me e fort se toka me e leht se hija me nxeht se dielli qenka dashuria
3-Dashuria eshte bashkimi i dy zemrave dhe mbyllja e kater syve
4-Me mir nje thik ne zemer se sa te harrosh nje femer
5-Me mire nje plumb ne ball se sa te harrosh nje djal
6-Dashurin fizike e gezojn shum ,dashria shpirterore eshte privilegj
7-Dashuria i rrezon te gjith kufijt brenda dhe jasht njeriut
8-Dhimbja me e tmerrshme dhe me e bukur eshte dhimbja e dashuris
9-Largesia per dashurin eshte si era per zjarrin shuan ate te voglin dhe ndes te madhin
10-Bukuria eshte nje leter qe i drejtohet zemres
11-Liber pa fjal eshte dashuria ,rreshta te padukshem te shkruara me mall e lot

Dashuria nuk shikon me sy por me zemer
Dashuria dhe kolla nuk mund te fshihet
Dashuria e vertete asnjehere nuk ka njohur matje
Dashuria eshte si rrufeja, nuk dihet se ku do bjeri deri sa te bjeri
Dashuria...dashuria cfare skallaverie dashuria

Nese per boten mendon se nuk je asgje bota vet je per dike
Nga nje kenaqesi e shkurter vjen nje pendim i gjat
Mos mendo kurr te tradhetosh njeri se ne jet do te kesh te njejten fatkeqesi
Dashuria eshte me fat cca e zene me lak , e ca e kapin mat
Dashuria eshte nje grack me trup sirene qe terheq te rinjt drejt nje humnere

View user profile

3 Re: ............... on Mon Jul 06, 2009 4:17 pm

niku

niku
Admin
Admin
faleminderit elona shume te bukura
vashdo keshtu

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net

4 Re: ............... on Fri Feb 19, 2010 2:38 pm

Shume nice
kam me prure edhe une ca

View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum