Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Pas divorcit burri i kerkon gruas veshken qe i kishte dhene

Pas divorcit burri i kerkon gruas veshken qe i kishte dhene

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė doktor nga Nju Jorku kėrkon nga gruaja qė e braktisi, t’i japė veshkėn qė i dhuroi kur ishin tė martuar. Doktori i pėrfshirė nė njė divorc tė ngatėrruar, ka punėsuar avokatėt mė tė mirė. Richard Batista, i diplomuar nė Cornwell, ėshtė doktor zemre nė Long Island, baba i tre fėmijėve qė ėshtė martuar me njė infermiere. Kur gruaja, Dawnell duhet tė operohej nė vitin 2001, Batista nuk hezitoi t’i dhurojė njė veshkė. “Ishte gruaja ime. E kisha pėr detyrė ta shpėtoja”, thotė ai. Kjo histori sakrifice ka marrė njė tjetėr kthesė kur ata u divorcuan. Tani ai kėrkon t’i rikthehet veshka ose 1.5 milionė dollarė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum