Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Sė shpejti Facebook do ta di ku gjendeni saktėsisht.

Sė shpejti Facebook do ta di ku gjendeni saktėsisht.

Go down  Message [Page 1 of 1]

Edhe tabori i rrjetit pėr shoqėrim online Facebook ka marrė vendim pėr implementimin e shėrbimit pėr lokacione gjeografike nė kuadėr tė shėrbimit tė vet. Me fjalė tjera, Facebook do t’u mundėsojė qė sė bashku me ndryshimet e statusit “tė reklamoni” edhe lokacionin tuaj tė momentit. Kjo shtojė shfrytėzuesve do t’u aktivizohet gjatė muajve qė vijnė.

Qysh prej muajit tė ardhshėm diē mė shumė se 400 milionė pėrdorues tė rrjetit Facebook do tė mund tė shfrytėzojnė kėtė shėrbim tė ri. Shtojca e lokacionit gjeografik do t’u mundėsojė pėrdoruesve tė cilėt duan tė publikojnė automatikisht vendin e tyre momental.

Facebook ka qenė duke e zhvilluar shtojcėn e tij mė tė re pėr njė vit rresht, e deri mė tani nuk kanė dalė publikisht pa qenė tė sigurt se ėshtė i kryer dhe i gatshėm pėr pėrdorim.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum