Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė djalosh thyen bankėn pėr tė fjetur

Njė djalosh thyen bankėn pėr tė fjetur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Njė djalosh thyen bankėn pėr tė fjetur on Thu Jun 24, 2010 5:29 pm

Njė djalosh i dehur nga shteti amerikan Washington ka thyer bankėn nė kėrkim tė vendit ku mund tė flinte, raportoi AP.

Nė xhirimin e kamerave tė vėzhgimit shihet djaloshi i ri, i cili tė dielėn, rreth orės 3 nė mėngjes, theu bodrumin e njė banke dhe doli para orės tetė nė mėngjes.
Policia e arrestoi tė martėn djaloshin nė shtėpinė e tij dhe kundėr tij ka nisur hetimi pėr vjedhjen e shkallės sė dytė dhe pėr sjellje tė papėrshtatshme.
Polici Den Hensbery deklaroi se djaloshi i arrestuar ishte nėn ndikimin e alkoolit.Djaloshi deklaroi nė polici se nuk e di se pse e kishte bėrė kėtė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum