Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė britanike bėn tatuazh me hirin e djalit tė vdekur

Njė britanike bėn tatuazh me hirin e djalit tė vdekur

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė britanike ka bėrė tatuazh duke pėrdorur hirin qė ruante pas kremimit tė djalit tė saj. Kim Mordue ka humbur djalin 20-vjeēar nė vitin 2007, kur thjesht u rrėzua dhe vdiq pasi qė u kthye nė shtėpi.
Nėna Kim dėshiroi ta nderojė nė njė mėnyrė bizare, duke bėrė njė tatuazh tė pazakonshme, duke pėrzierė hirin me bojėn.
“E ktheva aty nga ka dalė, nė trupin tim. Pasi qė kuptova se kjo ėshtė e mundur, dėshirova tė bėjė tatuazh me hirin e tij”, tha Mordue. Nė anėn e pasme ka bėrė njė engjėll qė lėshon pėllumbin, dhe njė pemė, ndėrsa dizajnin e ka menduar burri i saj David, i cili merret me kėtė profesion.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 vendose lajmin ne sitin tuaj on Sat Jun 26, 2010 10:03 pm

beji copy paste ne websitin tuaj

Code:
[url=http://www.forumijone.net/kuriozitete-f19/nje-britanike-ben-tatuazh-me-hirin-e-djalit-te-vdekur-t833.htm#1103]Njė britanike bėn tatuazh me hirin e djalit tė vdekur[/url]


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
me qe ra fjala shume mizore kjo qe ka bere kete gje
iiiiiiiiii nuk mund ta mendoj kete gje

kane ikur njerezia


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum