Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Paraqitet supercelulari nga Google

Paraqitet supercelulari nga Google

Go down  Message [Page 1 of 1]“Duam te bejme me shume me androidet”: me keto fjale “Google” ka prezantuar supertelefonin “Nexus One”, celulari i pare i kolosit te Mountain Views, qe ka lajmeruar edhe nje zgjerim te “Open Handset Alliance”, aleanca qe i ka dhene jeten androidit.

Mes hyrjeve te reja edhe ajo e “China Mobile”.

“Nexus One” ka nje ekran 3.7 polsh dhe sposton limitet se cfare mund te behet me nje celular.

Aparati peshon 130 grame dhe eshte i holle 11.3 milimeter.

Pajisja propozohet si rivale e “iPhone” te “Apple” dhe te “Blackberry” te “RIM”.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum