Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ballack “spiunon” anglezėt te Gjermania, jep kėshilla pėr Lė

Ballack “spiunon” anglezėt te Gjermania, jep kėshilla pėr Lė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ballack “spiunon” anglezėt te Gjermania, jep kėshilla pėr Lėvizjet

Trajneri i Gjermanisė Joakim Lėv duket se ka gjetur njė kėshilltar tė mirė para ndeshjes me Anglinė.


Dhe ky kėshilltar ėshtė pikėrisht Michael Ballack, futbollisti qė i mungoi Gjermanisė nė kėtė botėror pėr shkak tė njė dėmtimi.
Bėhet e ditur nga media sportive ndėrkombėtare se Ballack i cili ka luajtur pėr Ēelsin, i ka dhėnė instruksione trajnerit tė Gjermanisė sesi duhet tė pėrshtasė formacionin e skuadrės pėr ti bėrė ballė sitėn e sotme skuadrės sė Anglisė.
Ndėrkohė javėt e fundit nė mediat gjermane vazhdimisht spekulohet pėr tė ardhmen e kapitenit tė kombėtares, Mihael Ballack. Ēelsi ka refuzuar t’ia zgjasė atij kontratėn, prandaj mesfushori gjerman tashmė ėshtė nė kėrkim tė njė klubi tė ri.
Nga skuadrat e Bundesligės interesimin mė tė madh pėr shėrbimet e tij e kanė treguar Volfsburgu dhe Bajerni i Leverkusenit. Pikėrisht ish-klubi i tij (Bajeri) ėshtė i gatshėm qė tė ofrojė kushte tė shkėlqyera pėr Ballakun. Siē raporton e pėrditshmja “Bild”, drejtori sportiv i Bajerit, Rudi Feller ka udhėtuar nė Sardinje, ku Ballank sė bashku me familjen dhe trajnerin e tij kondicional ėshtė duke i kaluar pushimet dhe duke u shėruar nga lėndimi i nyjės sė poshtme nė kėmbėn e djathtė. Feller ka udhėtuar me qėllim qė tė arrijė marrėveshje, kurse pėr dy vjet kontratė ai do t’i ofrojė 12 milionė euro, shifėr kjo dukshėm mė e madhe se sa ajo qė ka ofruar Volfsburgu (3,6 milionė euro nė vit). Sipas “Bild”-it, Ballack vendimin se ku do ta vazhdojė karrierėn do ta marrė brenda 10 ditėsh.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum