Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Parfumi qe dergon njerzit ne spital

Parfumi qe dergon njerzit ne spital

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Parfumi qe dergon njerzit ne spital on Sun Jun 27, 2010 9:15 pm

Zjarrfikėsit fillimisht kanė menduar se bėhej fjalė pėr helmim me monoksid karboni apo me ndonjė gaz helmues kur rreth 150 persona nė qendrėn kolektive tė njė banke teksasiane janė ankuar pėr mundime. Fajtori, megjithatė, ka qenė parfumi. Pėrfaqėsuesja e ndihmės sė parė nė Fort Worth ka deklaruar se 34 persona janė hospitalizuar pasi qė janė ankuar pėr marramendje dhe pengesa nė frymėmarrje. Nė qendrėn kolektive, ndihmėn e parė e kanė pranuar edhe 110 persona tjerė.
perfumi
Zjarrfikėsit kanė theksuar se krejt ka filluar kur dy tė punėsuar kanė filluar tė ankohen pėr dhimbje tė kokės menjėherė pasi qė njė kolege e tyre ka parfumosur hapėsirėn. Menjėherė ėshtė dhėnė vėrejtje qė tė gjithė ata qė kanė simptome tė njėjta tė lėshojnė ndėrtesėn. Hulumtuesit nuk kanė treguar se pėr ēfarė lloj parfumi bėhet fjalė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum