Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Osama bin Laden ka pėrdorur Facebookun

Osama bin Laden ka pėrdorur Facebookun

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Osama bin Laden ka pėrdorur Facebookun on Mon Jun 28, 2010 5:14 pm

Osama bin Laden kishte deri para pak kohėsh njė profil nė Facebook, njoftuan mediat britanike. Thuhet se nė profil, ishte regjistruar me adresėn “malet e botės”.
Gazeta britanike “the Sun” shkruan se Bin Laden ka pėrdorur Facebookun pėr t’ua pėrcjellė militantėve video xhirimet dhe fjalimet e tij.
Pėrndryshe besohet se lideri i Al-Qaidas, i cili kėrkohet me vite dhe koka e tė cilit vlen disa milionė dollarė, fshihet nė malet ndėrmjet Pakistanit dhe Afganistanit.
Ekspertėt e sigurisė i bėnė thirrje pronarėve tė Facebookut tė fshinė profilin e Bin Ladenit. Profili ėshtė hequr kohė mė parė, ndėrsa mediat raportojnė se faqja ka qenė aktive deri para njė muaji dhe kishte mė shumė se 1.000 friends.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum