Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Alo alo policia! Me ka marre uria shume!

Alo alo policia! Me ka marre uria shume!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Alo alo policia! Me ka marre uria shume! on Mon Jun 28, 2010 5:17 pm

Njė amerikan i dehur telefonuar policine per ti thene se i haej buke. 36-vjeēari Benjamin Dewer nga Delray Beach ėshtė paditur pėr thirrje tė panevojshme tė policisė.
Alo alo policia! Me ka marre uria shume!
Pasi ka lajmeruar policine duke i sinjalizuar per nje aksident, eshte shtrire ne trotuar. Kur policet kane mberritur i ka kerkuar dicka per te ngrene.
Policet jane larguar, por ky ka lajmuar serish ne telefon.
Pas kesaj e kane mbajtur 24 ore ne komisariat, dhe tani perballet me akuzen e mashtrimit te policise….
Akoma nuk dihet ne ka ngrene apo jo.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum