Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Brazili mund 3-0 Kilin, kualifikohet nė ēerekfinale

Brazili mund 3-0 Kilin, kualifikohet nė ēerekfinale

Go down  Message [Page 1 of 1]

Skuadra e Brazilit u kualifikua sot nė ēerekfinalen e botėrorit Adfrika e Jugut 2010, pas njė fitoreje tė pastyėr 3-0 ndaj skuadrės sė Kilit.
Takimi i luajtur nė mbrėmje pėr fazėn eleminatore, ėshtė dominuar nga brazilianėt tė cilėt arritėn tė shėnojnė tre gola pas disa vėshtirėsive pėr tė gjetur rrugėn e rrjetės nė pjesėn e parė.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Juan shėnoi pėr Brazilin nė minutėn e 35-tė tė ndeshjes, ndėrkohė qė Fabiano, shėnoi golin e dytė nė minutėn e 38-tė.
Goli i fitores sė sigurt u shėnua pėr Brazilin nė minutėn e 59-tė nga Robinho


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum