Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Gjen automjetin “e vjedhur” nė garazhin e fqinjit

Gjen automjetin “e vjedhur” nė garazhin e fqinjit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė automjet i markės Audi i raportuar si i vjedhur nga njė grua gjermane para dy vitesh ka dalė nė sipėrfaqe, nė garazhin e fqinjit nėn njė shtresė tė trashė tė pluhurit.

Policia ka thėnė tė enjten se gruaja 82-vjeēare nga qyteti verior gjerman Hildesheim e kishte dėrguar automjetin e saj pėr ta rregulluar para dy vitesh dhe kishte kėrkuar nga mekaniku qė ta vozis prapa dhe ta parkojė para garazhit tė saj.
Ajo kishte pranuar ēelėsat dhe letrat nė kutinė e saj postare, por kur kishte dalė tė marrė automjetin nuk e kishte gjetur askund. Prandaj, ajo e kishte raportuar si tė vjedhur.
Por, tė mėrkurėn fqinji i saj kishte dalė pėr tė pastruar garazhin e tij tė papėrdorur nė mėnyrė qė ta jep me qira. Ai e gjeti automjetin nėn “njė shtresė prej njė centimetri pluhur”.
Policisė nuk iu desh shumė kohė pėr ta kuptuar se mekaniku e kishte parkuar gabimisht nė garazhin e gabuar.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum