Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė lojė nė internet pėr tė shpėtuar planetin nga H1N1

Njė lojė nė internet pėr tė shpėtuar planetin nga H1N1

Go down  Message [Page 1 of 1]

A do tė ishit nė gjendje tė ruanit planetin nga njė pandemi e gripit vdekjeprurės tė derrave?
Njė lojė nė internet pėr tė shpėtuar planetin
Njė lojė nė internet, destinuar sensibilizimit nė luftėn botėrore kundėr virusit A(H1N1), ju mundėson tė luani nė shpėtim tė njerėzimit.
Loja qė disponohet falas nė internet “The Great Flu” (“Gripi i Madh”) e vendos lojtarin nė krye tė njė portofoli virtual me dy miliardė euro pėr t’i shpenzuar me menēuri pėr tė frenuar pandeminė, nė pritje tė pėrfundimit tė njė vaksine.
Ndėrsa pėr shfaqjen e vatrave tė infeksionit, lojtari duhet tė zgjedhė mes magazinimit tė antiretroviraleve dhe shpėrndarjes sė maskave ose mbylljen e aeroporteve me qėllim pėr tė parandaluar pėrhapjen e virusit dhe uljen e numrit tė viktimave.
Nė tė njėjtėn kohė, njė pjesė tė buxhetit duhet tė jepet pėr kėrkime mjekėsore pėr zbulimin e vaksinės, qė ėshtė sinonim i fitores.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum