Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Gjyqtari ndėrpret ndeshjen, pasi i vjedhin makinėn

Gjyqtari ndėrpret ndeshjen, pasi i vjedhin makinėn

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė gjyqtar futbolli nė Spanjė ndėrpreu nė mes ndeshjen sapo dėgjoi nga megafonat e policisė se i kishin vjedhur makinėn e parkuar jashtė stadiumit.
Gjyqtari ndėrpret ndeshjen, pasi i vjedhin makinėn

Ai u rikthye menjėherė nė fushė sapo mėsoi qė makinės nuk i kishte ndodhur asgjė.
Gjyqtari Madrigal Soria e ndėrpreu nė minutėn e 63-tė ndeshjen mes Murcianos del Jumila dhe Puente, e vlefshme pėr kategorinė e tretė tė kampionatit spanjoll, menjėherė sapo mėsoi pėr ndodhinė.
Policia njoftonte nėpėrmjet megafonave ngjyrėn dhe targėn e makinės sė vjedhur, e cila korrespondonte me atė tė gjyqtarit.
Gjyqtari Soria ndėrpreu menjėherė ndeshjen dhe vrapon drejt vijave anėsore duke lajmėruar gjyqtarin anėsor dhe futbollistė se mjeti i vjedhur i pėrkiste atij.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum