Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Higuain: Nuk mė intereson titulli i golashėnuesit, dua botėr

Higuain: Nuk mė intereson titulli i golashėnuesit, dua botėr

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sulmuesi i Real Madridit nė radhėt e kombėtares sė Argjentinės, Gonzalo Higuain momentalisht ėshtė lider nė renditjen e golashėnuesve nė Botėrorin e Afrikės sė Jugut, me 4 gola
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mirėpo, epiteti i golashėnuesit mė tė mirė nuk ėshtė ajo qė intereson kėtij sulmuesi. Preokupimi i tij i vetėm ėshtė suksesi i skuadrės, apo mė saktėsisht arritja deri te titulli i kampionit botėror. “Nuk mendoj pėr titullin e golashėnuesit mė tė mirė. Ėshtė e vėrtetė se ky ēmim mė bėn tė lumtur, por njėherėsh nuk do tė vlente shumė sikur nuk e arrijmė synimin tonė. E ai ėshtė vrapimi festiv pėrreth fushės pas ndeshjes finale”, ka thėnė Higuain
Ai shpreson qė skuadra e tij t’i gėzohet titullit tė kampionit. “Po e jetoj ėndrrėn fėmijėrore. Po mė realizohen ėndrrat qė kisha qė nė ditėt e para kur fillova tė luaja futboll. Jam duke e pėrfaqėsuar vendin tim nė Botėror dhe kjo ėshtė njė gjė e pakrahasueshme. Kurse fakti qė familjen e kam kėtu pėrkrah vetės ėshtė diēka edhe mė e veēantė.
“E di se vendin tim nė kombėtare e kam merituar me angazhimin dhe punėn qė kam bėrė nė klub. E kam ditur se nėse i ndjek ėndrrat e mia, do tė arrijė t’i realizoj synimet tė cilat ia kam vėnė vetes”, ka shtuar Higuain, i cili edicionin e kaluar shėnoi 27 gola nė 32 ndeshje me Realin e Madridit.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum