Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Gjyshja 89 vjeēare pozon pėr kalendar

Gjyshja 89 vjeēare pozon pėr kalendar

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Gjyshja 89 vjeēare pozon pėr kalendar on Thu Jul 01, 2010 4:08 pm

Christiane Luckardt me 89 vitet qė ka nuk ėshtė fare e kompleksuar qė tė zhvishet para fotoaparatit, edhe nėse fotografitė e saj i shikon i tėrė planeti.


Kjo gjyshe nga Gjermania ėshtė fotografuar lakuriq pėr kalendarin e saj me komentin “Kam dashur t’ju befasoj tė gjithėve”.
Gazeta gjermane “Bild” shkruan se gjyshja ėshtė shumė krenare me veten, ndėrsa paratė tė cilat do t’i grumbullojė nga shitja e kalendarit do t’ia dhurojė fėmijėve tė sėmurė.
Ideja pėr tė pozuar nudo i lindi kur po lexonte njė shpallje nė tė cilėn kėrkoheshin modele tė vjetra. “Menjėherė telefonova”, tha Luckardt.
Familja dhe miqtė janė befasuar me fotografitė nė tė cilat Christiane paraqitet e mbėshtjellė vetėm me njė pėlhurė tė tejdukshme duke shikuar nė objektivin e aparatit dhe nuk duket fare si njė gjyshe 89-vjeēare.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum