Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Martohen si Shrek dhe Fiona

Martohen si Shrek dhe Fiona

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Martohen si Shrek dhe Fiona on Thu Jul 01, 2010 4:10 pm

Sikur edhe shumė femra, Tracey Williams, e kishte pasur martesėn nga ėndrrat.
Por, pėr dallim nga shumica e femrave, martesa e saj kishte pėrfshirė ngjyrosjen e trupit me ngjyrėn e gjelbėr dhe shndėrrimi nė personazh nga filmat vizatimor.
33-vjeēarja adhuruesja e serialit tė animuar “Shrek” dhe bashkėshorti i saj, Viv Williams i shprehėn betimet e tyre pėr martesė tė maskuar nė personazhet nga filmi i animuar, “Shrek dhe princesha Fiona”.
E kanė shikuar “Shrekun” nė takimin e tyre tė parė dhe qė nga atėherė kishin vendosur se do tė martohen tė shndėrruar nė personazhet kryesore tė kėtij seriali mjaft tė popullarizuar.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum