Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Samsung parapet nje konkurent te iPhone

Samsung parapet nje konkurent te iPhone

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Samsung parapet nje konkurent te iPhone on Sun Mar 14, 2010 8:56 pm

Kompania e jukoreane Samsung ka paraqitur telefonin e saj mė tė ri tė menēur me nė sistemin e ri operativ Bada, tė zhvilluar nga vet kjo kompani.

Samsung e kishte paralajmėruar sistemin e vet operativ Bada qysh nė muajin nėntor tė vitit tė kaluar, e mu sipas paralajmėrimeve nė treg do tė paraqitet pajisja e parė e cila do ta pėrdorė kėtė sistem.

Nėn emrin Samsung S8500 Wave vjen njė telefon i menēur me ekran OLED tė diagonales prej 3.3 inē, procesor me shpejtėsi prej njė GHz, fotoaparat me rezolucion prej pesė megapiksela, e kjo pajisje do tė ketė deri nė tetė gigabajt hapėsirė. Kjo hapėsirė do tė mund tė rritet edhe mė shumė me anė tė kartelave pėrkatėse tė memories.

Veēantia themelore e kėsaj pajisje ėshtė sistemi i ri operativ Bada nga Samsung. Pajisja mbėshtet numėr jashtėzakonisht tė madh tė formateve multimediale, e nė treg do tė paraqitet gjatė muajit prill me ēmim tani pėr tani tė panjohur.


[You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum