Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » YouTube vendos titra nė klipe

YouTube vendos titra nė klipe

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin


YouTube ka vendosur tė ndėrmarrė hapin i cili tė shurdhėrve dhe memecėve do t'u mundėsojė tė kėnaqen me shumicėn e klipeve nė kėtė sajt tė popullarizuar. Kjo kampanjė e Google vendos automatikisht titrat nė klipet qė gjenden nė YouTube. Megjithatė, pėrgjegjėsisht tėrheqin vėrejtjen qė rezultatet nuk do tė jenė perfekte, pasi qė teknologjia e cila njeh audion, gjegjėsisht fjalėt, nganjėherė di edhe tė gabojė dhe tė paraqesė tekstin e gabuar nė titra. Tani pėr tani reagimet janė tejet pozitive, sa i pėrket gjuhės, tani pėr tani pėrkrahet vetėm gjuha angleze pėr titrim automatik, kurse nė muajt nė vazhdim do tė duhej tė zgjerohet pėrkrahja edhe pėr disa gjuhė tjera.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum