Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Bie nga kati i gjashtė dhe shpėton

Bie nga kati i gjashtė dhe shpėton

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Bie nga kati i gjashtė dhe shpėton on Sat Jul 03, 2010 6:51 pm

Njė fėmijė 4-vjeēar, i cili tė shtunėn nė mėngjes ėshtė rrėzuar nga kati i gjashtė i ndėrtesės nė lagjen Travno tė Zagrebit, ka mbijetuar dhe ėshtė dėrguar pėr shėrim nė klinikėn e njohur Rebro.
Si njofton Vecernji list online, me gjithė plagėt e rėnda qė ka marrė, mjekėt shpresojnė nė shėrim tė shpejtė tė vogėlushit.Fėmija ka rėnė nga ndėrtesa nė tė cilėn jeton bashkė me prindėrit dhe njė vėlla tjetėr, nga njė lartėsi mbi 15 metra, kurse gardhi i gjallė qė rrethon kopshtin e ndėrtesės, ka zbutur forcėn e rėnies dhe e ka shpėtuar nga vdekja e sigurt.
“Djali ka hipur nė dritare dhe ėshtė rrėzuar nė kohėn derisa nėna e tij ishte nė banjo. E tėra ndodhi brenda disa sekondave. Ai ėshtė nė spital. Ka tė thyer nėngjurin”, tha babai i fėmijės.
Fqinjėt e tronditur e kanė pėrshkruar kėtė familje si plotėsisht normale dhe kanė shfaqur bindjen se bėhet fjalė pėr rast aksidental.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum